HAFIZ OSMAN KALBİNE YENİK DÜŞTÜ
HAFIZ OSMAN KALBİNE YENİK DÜŞTÜ
COVİD HASTALARINA ÖZEL MUAYENEHANE
COVİD HASTALARINA ÖZEL MUAYENEHANE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
24 Eylül 2020 - Perşembe 11:35 Bu haber 3887 kez okundu
 
- Haberi

Tonya’da üzen ayrılık… Tonya’nın sevilen müdürlerinden Tonya ilçe Tapu Müdürü Barış Maraba, Akçaabat ilçe Tapu Müdürlüğü’ne atandı. Yarın Tonya’dan ayrılacak Müdür Maraba, 7 Ekim’de Akçaabat’taki yeni görevine başlayacak. Müdür Maraba’nın Tonya’dan ayrılışı büyük üzüntü yarattı. Vatandaşlarla iletişimi oldukça iyi olan, sevgiye, dostluğa önem veren Maraba’nın ayrılışı duygusal anlara neden oldu.

 

Ağustos 2018’de Tonya’da göreve başlayan Müdür Barış Maraba, tonyaninsozu.net aracılığıyla duygu yüklü bir veda açıklaması yaptı. Müdür Maraba, “Genel müdürlüğümüzün tasarrufu ile Akçaabat’a atandım. Tonya’ya ilk geldiğimde yaşlı bir hacı amca yanıma geldi. Bana dedi ki, ‘Tonya’ya gelen de ağlar, giden de ağlar. Gelen bilmediği için ağlar. Giden de dostluğu, kardeşliği gördüğü için ağlar.’ Benim bütün tanıdıklarım, komşularım Tonyalı. Nitekim de öyle oldu. Tonya’da büyük bir dostluk bırakıyorum. Belki Akçaabat daha büyük bir müdürlük, şartları daha iyi ancak Tonya ile duygusal bir bağımız oluştu. Onların bize ilgi ve alakası harikaydı.

Güzel bir ortam vardı. Dostluk ve arkadaşlık bırakarak gideceğiz. Yıllar sonra buraya geldiğimizde çayını, çorbasını içebileceğim insanlar bırakıyor olmak çok kıymetli benim için. Burada geçirdiğim süre boyunca desteklerini her zaman htiğim Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız dahil herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı