Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 15:23 Bu haber 4722 kez okundu
 
210 bin Tl’ye mal olan orman yolu hizmete açıldı.
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora’nın desteğiyle yapılan Şalpazarı Kuzuluk Köyü ile Alaca Yaylası arasındaki mesafeyi kısaltan 2,5 km’lik orman bağlantı yolunda son gelindi.
- Haberi
210 bin Tl’ye mal olan orman yolu hizmete açıldı.

Trabzon’un Şalpazarı İlçesi Kuzuluk Mahallesi’ni Katağaç Yaylası üzerinden Alaca, Erikbeli ve Kadırga Yaylalarına bağlayan 2,5 km’lik bağlantı orman yolunun açılışı AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora’nın katılımıyla gerçekleşen törenin ardından hizmete açıldı.

 Tören; AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara ve Şalpazarı Orman İşletme Şefi Emrah Karaalan, Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Kadem Tok ve mahalle sakinlerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

 AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara,  2 ay önce programa alınıp kısa sürede tamamlanan Alaca Yayla Yolu bağlantısının yapımında desteklerinden dolayı başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere, Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora‘ya ve Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez‘e teşekkür etti.

 Törende konuşma yapan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, “Bugün burada amacımız sadece bir bağlantı yolunun açılışı değil. Kuzuluk Mahallesi’nin bende müstesna bir yeri vardır. Kuzuluk Mahallesi’ni  her geldiğimde ziyaret etmek istiyorum. Bugün hem hemşehrilerimizle hasbihal etmek istedik. Hem yaptıklarımızı, yapacaklarımızı değerlendirmek adına ziyaret gerçekleştirdik. Bu vesile ile de bağlantı yolumuzun açılışını gerçekleştiriyoruz. Herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Cora, bağlantı yolunun açılışının ardından Kuzuluk Mahallesi’nde gezintiye çıktı.

 Törenin ardından; Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Kadem Tok ile mahalle sakinleri de yayla yolu mesafesini kısaltması ve bağlantı yolunun en kısa sürede yapılarak hizmete açılmasından dolayı Milletvekili Av. Salih Cora‘ya teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

  

 

Kaynak: Editör: Merve Yıldırım
Etiketler: 210, bin, Tl’ye, mal, olan, orman, yolu, hizmete, açıldı.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
210 bin Tl’ye mal olan orman yolu hizmete açıldı.
210 bin Tl’ye mal olan orman yolu hizmete açıldı.
210 bin Tl’ye mal olan orman yolu hizmete açıldı.
Yorumlar
Haber Yazılımı