Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 19:51 Bu haber 3315 kez okundu
 
Başbakanlıkta Tonya Zirvesi
- Haberi
Başbakanlıkta Tonya Zirvesi

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Tonya’da devam eden projeler ve yapılaması planlanan yatırımların takibi için bir dizi inceleme ve görüşmelerde bulunmak üzere Ankara’ya gitmişti. Beşel’in Ankara ziyaretleri kapsamında bugünkü durağı Başbakanlık oldu.

Beşel,  AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ile birlikte Başbakan Sayın Binali Yıldırım’’ ı makamında ziyaret etti. Başbakan Binali Yıldırım ile bir süre Tonya üzerine sohbet eden Beşel daha sonrasında Başbakan'a Tonya’ya özgü yöresel çanta hediyesinde bulundu.

Başbakan, ziyaret bitiminde Tonyalılara selamlarını iletti.

Beşel,  Ankara temasları sonrasında yaptığı basın açıklamasında ‘‘ Ankara’da, ilçemizde devam etmekte olan projeleri takip etmek ve yeni yatırımları görüşmek üzere bakanlarımız ve Başbakanımız ile görüşmelerde bulunduk.’’ dedi.

Yapılan ziyaretler neticesinde çok olumlu görüşmelerde bulunduklarını ve Tonya’ya daha çok hizmet vermek adına çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Beşel, ‘‘ Görüşmelerde bulunduğumuz Bakanlarımızın ve Başkanımız Sayın Binali Yıldırım’ın bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine Tonya halkı adına teşekkür ediyorum. Ayrıca her zaman olduğu gibi bugünde bizi yalnız bırakmayarak Tonya’nın daha çok hizmet alması için çalışan ve her daim bizlerden desteğini esirgemeyen AK Parti Trabzon Milletvekili Sn. Salih Cora’ya da teşekkür ederim. ’’dedi.

Kaynak: Editör: Merve Yıldırım
Etiketler: Başbakanlıkta, Tonya, Zirvesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı