Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 11:31 Bu haber 7451 kez okundu
 
CORA'DAN ANLAMLI ZİYARETLER
AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ve AK Parti Tonya İlçe Başkanı Cafer Köroğlu ile birlikte Tonya’da vefat eden hemşehrilerinin ailelerine taziye ziyaretinde bulundular.
SİYASET Haberi
CORA'DAN ANLAMLI ZİYARETLER

Milletvekili Salih Cora, ilk taziye ziyaretini, çocuklarını almak için gittiği Bursa’da kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yuman Araklı Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Murat Elbir’in ailesine gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında Cora acılı babayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştürdü. Bakan Soylu çok üzgün olduğunu belirterek acılı baba Lütfü Elbir’e taziye dileklerini iletti ve her zaman destekçileri olacağını söyledi.

Cora, Beşel ve Köroğlu ardından Samsun’da yüzmek için girdiği denizde boğulma tehlikesi yaşayan ve 10 gün yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdikten sonra vefat eden Büyük Mahalle nüfusuna kayıtlı 17 yaşındaki Can Açıcı’nın babası Erol Açıcı ve ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

Sonrasında, Orta Mahalle'den Hasan Özkan’ın ailesine, Nezire Bektaş’ın ailesine ve Melikşah Mahallesi'nden Aysel Bayrak'ın ailesine taziye ziyaretlerinde bulunan Cora, ailelere destek vererek acılarını paylaştı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CORA'DAN, ANLAMLI, ZİYARETLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı