Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 11:55 Bu haber 1735 kez okundu
 
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Şehit Ayhan Güner İlkokulu’nda kutlandı.
- Haberi
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

Kutlama programına İlçe Kaymakamı Osman Sayılır, İlçe Belediye Başkanı Osman Beşel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Durmuş, İlçe Emniyet Müdürü Serhat Bilici, Tonya Meslek Yüksekokulu Müdürü İlyas Ün, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlköğretim haftası İle ilgili konuşmayı Şehit Ayhan Güner İlkokulu Müdürü Cemil Yardım yaptı. Yardım konuşmasında, “Bütün öğrencilere, öğretmenlere ve tüm eğitim camiasına 2019- 2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Durmuş da 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nın tüm eğitim camiasına hayırlı olması dileklerinde bulunurken, “Bütün öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve personellerimize başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Tonya Kaymakamı Osman Sayılır da geleceğin teminatı çocukların ve gençlerin iyi bir eğitim yılı geçirmesini temenni ettiklerini dile getirdi.

Belediye Başkanı Osman Beşel, “Öğrencilerimize, velilerimize ve bu onurlu mesleği seçen değerli öğretmenlerimize 2019-2020 eğitim öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ardından ilköğretim haftası ile ilgili öğrenciler gösteri düzenlerken, folklor ekibi de horonları ile törene renk kattılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLKÖĞRETİM, HAFTASI, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı