Haber Detayı
26 Mayıs 2019 - Pazar 01:14 Bu haber 6501 kez okundu
 
İŞTE BİRLİK İŞTE BERABERLİK İŞTE DAYANIŞMA
Trabzon Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Kalkınma Derneği yönetimi ve üyeleri iftar organizasyonunda bir araya geldiler.
- Haberi
İŞTE BİRLİK İŞTE BERABERLİK İŞTE DAYANIŞMA

Dernek binasında gerçekleştirilen organizasyona AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Tonya Kaymakamı Osman Sayılır, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Tonya Yüksekokul Müdürü İlyas Ün, Trabzon Göç İdaresi Müdürü Ramazan Latifoğlu, Tonya Kyk Yurt Müdürü Nezaket Sabah Tüfekçi, Trabzonspor Disiplin Kurulu Başkanvekili Av. Osman Cora, Tonya Trabzonsporlu Taraftarlar Derneği Başkanı Mustafa Baki, dernek yönetim kurulu üyeleri ve Tonyalı hemşehrilerimiz katıldı.

Kaymakam Osman Sayılır yaptığı konuşmada, birlik beraberlik içerisinde bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu anlamlı organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan derneğimize, yönetimine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Organizasyona katılan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora da Ramazan’ın birlik, beraberlik, kardeşlik ayı olduğunu ifade ederek, “Derneğimiz 1997 yılından beri Trabzon’da hemşehrilerimize hizmet ediyor. Geçmişte çok zor şartlar altında kurulan derneğimiz adım adım büyüyerek bugünlere geldi. Bu dernek Trabzon'daki hemşehrilerimizin bir araya gelip hasbihal ettiği bir buluşma noktasıdır. Bu dernek ilçemizde okuyup üniversiteyi kazanan öğrencilerimizin, dara düşen, zorda olan herkesin umut kapısıdır. Tonya için kalbi atan, Tonya'nın gelişmesi ve kalkınması için yüreğini ortaya koyan herkesindir. Birlik ve beraberlikle güzel işlere imza atıyoruz. Yönetici arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Görmek istediğimiz ama göremediğimiz hemşehrilerimiz ile buluşmak, hasbihal etmek bizim için büyük mutluluk. Davetimize icabet ederek burada bizimle olan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Allah sofralarımızı bereketli kılsın, birliğimizi daim eylesin” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞTE, BİRLİK, İŞTE, BERABERLİK, İŞTE, DAYANIŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı