Haber Detayı
10 Temmuz 2017 - Pazartesi 02:04 Bu haber 7118 kez okundu
 
Latifoğlu Ailesi Akçatepede buluştu
Latifoğulları yardımlaşma ve dayanışma derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği dayanışma yemeği Akçaabat Akçatepe sivri burun tesislerinde düzenlendi.
- Haberi
Latifoğlu Ailesi Akçatepede buluştu

Latifoğulları yardımlaşma ve dayanışma derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği dayanışma yemeği Akçaabat Akçatepe sivri burun tesislerinde düzenlendi.

 

Yemeğe  Latifoğlu ailesinin Trabzon,Rize,Ordu ve Sakarya illerinde yaşayan Latifoğlu ailesine mensup bir çok kişi katılarak dayanışma ve sohbet etme fırsatı buldu.

 

2001 yılında faaliyetlerine başlayan Latifoğulları yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı Osman Cora yaptığı konuşmada "Türkiyenin çeşitli illerinde yaşayan Latifoğlu ailesi mensup akrabalarımızla 16.sını düzenlediğimiz birlik ve beraberlik toplantısında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Latifoğlu ailesinin Türkiyenin bir çok ilinde yerleşik olduğunu ifade ederek ülkemizde örnek bir aile olabilmenin sorumluluğu ile tarihi misyonuna yakışır gayret içerisinde olduklarını belirtti".

 

Ardından dernek başkan yardımcısı Trabzon göç idaresi il müdürü Ramazan Latifoğlu yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajı vererek latifoglu ailesinin köklü bir aile olduğunu tarihi eveliyatına ve misyonuna  sahip çıkılması gerektiğini belirterek ülkemize orta asyadan gelerek bu ülkeye yurt tutan vatan yapan tüm atalarımızı rahmetle saygıyla anıyorum dedi.

 

Yapılan toplantıda  ahirete irtihal eden Latifoğlu ailesine mensup kişilerin ruhuna dua edildi. Yoğun programı nedeni ile toplantıya katılamayan  Ak Parti Milletvekili Salih Cora'nın  doğum günü olması nedeni ile gıyabında  pasta kesilerek katılan akrabalara ikram edildi.

 

Latifoğlarının derneğinin geleneksel yemeğine derneğin kurucu başkanı Sami latifoğlu,Trabzon büyük şehir belediyesi Destek hizmetleri daire başkanı Muhammet Altıntaş,KTÜ öğretim üyesi Adına Adnan Cora,Trabzon Göç İdaresi İl müdürü Ramazan Latifoğlu,Rize Eğitim ve Araştırma   Hastanesi Eski müdürü Temel Latifoğlu Ve Av.Osman Cora katıldı.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Latifoğlu, Ailesi, Akçatepede, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı