İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
01 Temmuz 2017 - Cumartesi 23:55 Bu haber 3118 kez okundu
 
Sivri Tepesinde İlk Toplantı.
Tonya'nın Geleceği Platformu İlk Toplantısını Sivri Tepesinde Yaptı.
- Haberi
Sivri Tepesinde İlk Toplantı.

Tonya'nın Geleceği Adına Proje Ve Fikir Üretecek Mevcut Projelerin Takipçisi Olacak Adeta Tonya'nın Sesi Olacak Yeni Bir Platform Faaliyetlerine Başladı.

30:06:2017 Cuma Günü Tonya İskenderli Mahalle Merkezinde Toplanan Platform Üyeleri Tonya Belediyesinin Organize Etmiş Olduğu Sivri Tepesi Şehitlerini Anma Programına Katılarak Fikir Alışverişinde Bulunuldu.

Platform Adına Görüşlerine Başvurduğumuz Av.Osman CORA "Tonya'nın Her Mahallesinde İstişareler Sonucu Belirlediğimiz Hemşehrilerimizden Oluşturduğumuz Bu Platform Bundan Böyle En Az Ayda Bir Kez Tonya'nın Farklı Farklı Mahallelerinde Toplantılar,Konferanslar,Kır Gezileri Ve Piknik Programları Düzenleyerek Fikir Alışverişinde Bulunacak.

İlçemizin Sosyo Ekonomik Ve Kültürel Kalkınmasına Katkı Sunacak Proje Ve Faaliyetleri Hayata Geçireceğini Ve Böylece İlçemizin Kalkınmasına Hizmet Edecektir. İlkini Gerçekleştirdiğimiz Sivri Tepesi Şehitlerini Anma Etkinliğine Katılan Tonya Platform Üyelerine Ve Bu Etkinliği Düzenleyen Başta Tonya Belediye Başkanı Sayın Osman BEŞEL Ve Projeye Sahip Çıkan Tonyamızın Evladı Trabzon Milletvekili Ve  TBMM Plan Bütçe Komisyon Üyesi Av.Salih CORA'ya Tonyanın Geleceği Platformu Adına Şükranlarımızı Sunuyoruz"

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sivri, Tepesinde, İlk, Toplantı.,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı