Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 14:57 Bu haber 3399 kez okundu
 
Tonya, Avukatını sonsuzluğa uğurladı
- Haberi
Tonya, Avukatını sonsuzluğa uğurladı

Trabzon Barosu’nun başarılı avukatlarından Tonya’lı Turan Çelik yakalandığı amansız hastalık sonucu yaşamanı yitirmişti.

Çelik’in cenazesi, dün Trabzon Adliyesi önünde düzenlenen törenin ardın, Tonya ilçesine bağlı Büyükmahalle’deki evine getirildi. Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’de, Büyükmahalle’deki evine getirilen Çelik’in ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

 51 yaşında hayata gözlerini yuman Çelik, bugün öğle namaznına mütakiben Tonya İlçe Merkezinde yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen cenaze töreninin ardından sonsuzluğa uğurlandı.

Cenaze törenine katılan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora,  ‘‘ Turan Çelik, Trabzon’da, hukuk camiasının en saygın üyelerinden biriydi. Kendisinden çok şey öğrendik. Turan Çelik, iyi bir hukukçu olmasının yanı sıra, aynı zamanda meslekte üstadımız konumundaydı. İyi bir hukukçu, iyi bir insandı. Cömertliği, yardımseverliği ve kardeşane duygularıyla bir ağabey konumundaydı. Yaşamı boyunca çok güzel hizmetler yaptı.’’ dedi.

Cora’nın konuşmasının ardından Çelik’in cenaze namazı kılınarak, Çamlı Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Kaynak: Editör: Merve Yıldırım
Etiketler: Tonya,, Avukatını, sonsuzluğa, uğurladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tonya, Avukatını sonsuzluğa uğurladı
Tonya, Avukatını sonsuzluğa uğurladı
Tonya, Avukatını sonsuzluğa uğurladı
Yorumlar
Haber Yazılımı